Točil se u nás Polda

Režisér Jaroslav Foit točil před časem v prostorách naší nemocnice jeden z dílů seriálu Polda, který právě tento týden běžel v televizi.
Točil se u nás Polda

FTV Prima se podařil husarský kousek, když obsadil do epizody seriálu Evelynu Steimarovou zároveň s jejím nevlastním synem Vladimírem Polívkou. Evelyna dostala roli bývalé ochotnické herečky, která žije v domově důchodců, kde  se připlete ke krádeži. Díky tomu se začne rozplétat případ vraždy soukromého detektiva a zvídavá starší dáma dopomůže Davidu Matáskovi a Vladimíru Polívkovi k jeho vyřešení.

Herečka k tomu řekla: „Vladimíra znám od narození. Viděla jsem ho dokonce dřív než jeho tatínek Bolek. Jako miminko jsem ho držela v náručí, a teď přede mnou stál chlap. Docela jsem před ním měla trému, je to přece jen krásnej chlap. Samozřejmě, že ho znám, vídáme se, ale tady to bylo trochu jiné. Radost jsem měla i z Davida Matáska. Byla s nimi moc krásná práce. Jsem ráda, že konečně přišel někdo na to, že už bych měla hrát staré báby. Helena je bývalá ochotnická herečka, tak jsme s maskérkou přemýšlely, jak na ni. Nakonec jsme si řekly, že půjde bez make-upu. Prostě tak, jak vypadám, jsem šla točit.“

Pro nás je zajímavé, že se díl natáčel ve společenské místnosti i na pokojích naší nemocnice.

Foto FTV Prima