Návštěvy povoleny

Návštěvy povoleny

Denně od 15 do 18 hodin můžete navštívit své blízké za předpokladu, že budete vybaveni ochrannou rouškou, necháte si přeměřit teplotu, v prostorách nemocnice se budete pohybovat v návlecích na botách a po příchodu si vydezinfikujete ruce (dezinfekce je k dispozici). Za pacientem mohou najednou přijít maximálně dvě osoby, které se zapíší na recepci. Věříme, že i přes tato omezení svou návštěvou nemocné potěšíte.

Příjemné procházky nabízí i měšický park, který je v tomto období nejkrásnější.