Štědrej večer nastal

24. 12. 2020 5

Milí přátelé, přejeme vám za celý kolektiv naší nemocnice klidné a spokojené Vánoce.

Páter Pavel Kuneš tvoří obrazy a loutky

21. 11. 2020 5

Nemohlo nám uniknout, že páter Pavel Kuneš, který po leta navštěvuje naši nemocnici a poskytuje pacientům duševní i duchovní oporu, měl mít právě svou výstavu.

Byla provedena oprava kotelny

8. 11. 2020

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se podíleli na opravě naší plynové kotelny.

Točil se u nás Polda

17. 10. 2020 3

Režisér Jaroslav Foit točil před časem v prostorách naší nemocnice jeden z dílů seriálu Polda, který právě tento týden běžel v televizi.

Opět je tu zákaz návštěv

14. 9. 2020

Toto opatření nás samozřejmě nijak netěší, ale je nejspolehlivějším způsobem, jak ochránit naše pacienty před možnými riziky nákazy.

Návštěvní režim

3. 9. 2020

Návštěvy u vašich příbuzných a přátel, kteří jsou hospitalizováni u nás v nemocnici, můžete nadále vykonávat každý den mezi 15. a 18. hodinou.

27. 5. 2020

Naše zdravotní sestřičky dostaly v rámci projektu Teta děkuje zdravotním sestrám v celé ČR od Teta drogerie slevové kupóny na vlasové produkty jako poděkování za jejich práci v obtížných podmínkách koronavirové pandemie.

23. 5. 2020

V týdeníku Dnešek vyšel v červnu 1946 inzerát, v němž Slovanská kolej v zámku Měšicích u Prahy nabízí od září 1946 do června 1947 rok intenzívní přípravy pro život.

Návštěvy povoleny

21. 5. 2020

Denně od 15 do 18 hodin můžete navštívit své blízké za předpokladu, že budete vybaveni ochrannou rouškou, necháte si přeměřit teplotu, v prostorách nemocnice se budete pohybovat v návlecích na botách a po příchodu si vydezinfikujete ruce (dezinfekce je k dispozici).

Velké poděkování

17. 4. 2020

Chtěli bychom moc poděkovat všem sponzorům a dárcům.