Základní materiální podmínky hygienického zázemí pro klienty

Oddělení "A"

V oddělení "A" ve druhém nadzemním podlaží je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna, vybavená třemi samostatnými sprchovými kouty přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení.

Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici tři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem.

Také lze využít další dva sprchové kouty pro klienty nemocnice a samostatná hygienická buňka pro zaměstnance.

Oddělení "B"

V oddělení "B" ve druhém nadzemním podlaží je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se dvěma sprchami přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení.

Dále je zde samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici čtyři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Pro zaměstnance je určena samostatná hygienická buňka.

Oddělení "C"

V oddělení "C" ve třetím nadzemním podlaží je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se třemi samostatnými sprchami. Jsou přístupné i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení.

Také jsou zde dvě samostatné místnosti užívané jako WC, kde je k dispozici šest oddělených kabin s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Dále jsou na oddělení "C" tři samostatné sprchové kouty pro klienty, samostatná hygienická buňka pro personál a pro lékaře.