Návštěvy klientů

Každý klient má právo na návštěvu, neboť přítomnost blízkého člověka má pozitivní vliv na terapeuticko-ošetřovatelský proces.

Od pondělí 7. března 2022 budou opět povoleny návštěvy v naší nemocnici. Podrobnosti naleznete v rubrice Novinky.

Návštěvní řád

Klient nemocnice může být navštíven vždy tak, aby nebyl nerušen jeho léčebný režim, případně léčebný režim ostatních klientů přítomných na stejném pokoji.

Návštěvy jsou povoleny každý den  v době od 14.00  do 17. 00 hodin. Podrobnosti naleznete v rubrice Novinky.

Veškeré návštěvy klientů jsou regulovány návštěvním řádem nemocnice.

Individuální návštěvy

Klient si může sjednat návštěvu individuálně. Ke komunikaci mezi návštěvou a nemocným je k dispozici hlavní hala nemocnice, hala v patře nemocnice a návštěvní místnost ve druhém patře nemocnice.

Za příznivého počasí, je možné realizovat návštěvu v parku nemocnice. Dětem do patnácti let je přístup na pokoje nemocných zakázán, respektive se nedoporučuje. Klienti mohou své nezletilé příbuzné přijmout v parku (za příznivého počasí) a v halách nemocnice.

Pokud návštěva přivede s sebou domácí mazlíčky, musí být v areálu nemocnice zajištěna jejich kontrola a musí být vybaveni ochranným košíkem.

Do objektu nemocnice je přístup z hlavního vchodu nebo ze zahrady. U vstupu do objektu, v hlavní hale nemocnice, je k dispozici pohodlné posezení pro návštěvníky nemocnice. Při vstupu do budovy je návštěvník povinen použít na svou obuv ochranné pomůcky, návleky. Z hlavní haly nemocnice je přístupné i WC pro návštěvníky.

MUDr. Zdeněk Kovařík, MBA

Nahoru