Základní materiální podmínky hygienického zázemí pro klienty

V rámci oddělení „A“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna, vybavená třemi samostatnými sprchovými kouty přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici tři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Na stejném odělení jsou k dispozici i další dva sprchové kouty pro klienty nemocnice a samostatná hygienická buňka pro zaměstnance.

ChodbaV rámci oddělení „B“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se dvěma sprchami přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici čtyři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Pro zaměstnance je určena samostatná hygienická buňka.

V rámci oddělení „C“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se třemi samostatnými sprchami. Jsou přístupné i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení jsou k dispozici dvě samostatné místnosti užívané jako WC, kde je k dispozici šest oddělených kabin s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Dále jsou na oddělení "C" tři samostatné sprchové kouty pro klienty, samostatná hygienická buňka pro personál a pro lékaře.

15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.
22. 06. 2019

Změna návštěvní doby

Z provozních důvodů se mění návštěvní doba v naší nemocnici.