Základní materiální podmínky hygienického zázemí pro klienty

V rámci oddělení „A“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna, vybavená třemi samostatnými sprchovými kouty přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici tři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Na stejném odělení jsou k dispozici i další dva sprchové kouty pro klienty nemocnice a samostatná hygienická buňka pro zaměstnance.

ChodbaV rámci oddělení „B“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se dvěma sprchami přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici čtyři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Pro zaměstnance je určena samostatná hygienická buňka.

V rámci oddělení „C“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se třemi samostatnými sprchami. Jsou přístupné i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení jsou k dispozici dvě samostatné místnosti užívané jako WC, kde je k dispozici šest oddělených kabin s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Dále jsou na oddělení "C" tři samostatné sprchové kouty pro klienty, samostatná hygienická buňka pro personál a pro lékaře.

09. 03. 2020

Zákaz návštěv

V souvislosti s epidemií koronaviru nařídila Bezpečnostní rada státu zákaz návštěv v nemocnicích.
06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.