Základní materiální podmínky hygienického zázemí pro klienty

V rámci oddělení „A“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna, vybavená třemi samostatnými sprchovými kouty přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici tři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Na stejném odělení jsou k dispozici i další dva sprchové kouty pro klienty nemocnice a samostatná hygienická buňka pro zaměstnance.

ChodbaV rámci oddělení „B“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se dvěma sprchami přístupnými i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení je k dispozici samostatná místnost užívaná jako WC, kde jsou k dispozici čtyři oddělené kabinky s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Pro zaměstnance je určena samostatná hygienická buňka.

V rámci oddělení „C“ je pro klienty nemocnice k dispozici jedna koupelna se třemi samostatnými sprchami. Jsou přístupné i pro imobilní nemocné, respektive pro klienty se sníženou pohyblivostí. Je přímo větrána oknem. Ke koupelně je volný přístup ze všech pokojů oddělení. Na stejném oddělení jsou k dispozici dvě samostatné místnosti užívané jako WC, kde je k dispozici šest oddělených kabin s toaletami. Místnost je přímo větrána oknem. Dále jsou na oddělení "C" tři samostatné sprchové kouty pro klienty, samostatná hygienická buňka pro personál a pro lékaře.

29. 05. 2018

Kvete liliovník

V zámeckém parku máme řadu unikátů, mezi nimi iiliovník tulipánokvětý neboli tulipánovník.
28. 05. 2018

Dejte Bacha na Metallicu

Přijďte se osvěžit na příjemný koncert Melody Quartetta, které vystoupí 13.6. od 18.30 na louce za měšickým zámkem.