Sponzorování nemocnice

Nemocnice Měšice je soukromé neziskové zdravotnické zařízení, jehož provoz je hrazen prostřednictvím zdravotního pojištění. Má uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami na českém trhu. Zdravotní pojištění pokrývá převážnou část péče o naše klienty. Zbývající část je závislá na sponzoringu. Ze stálých sponzorů je nutné jmenovat Českou pojišťovnu a.s., Kolektory Praha a.s., ELPIS s.r.o. a hotel InterContinental Prague.

Největší skupinou dárců mimořádným finančních prostředků jsou ale sami klienti nemocnice, ať už bývalí či současní, jejich rodinní příslušníci a jejich známí. Této podpory si nesmírně vážíme a vnímáme ji jako odměnu za kvalitní zdravotnickou péči. Bez těchto drobných donátorů si neumíme představit zlepšování komfortu a prostředí nemocnice.

Za získané prostředky byly zcela přebudovány a opraveny některé prostory nemocnice, například koupelny a sociální zařízení pro pacienty, byly nakoupeny televizory na jednotlivé pokoje, lednice, invalidní vozíky, rehabilitační pomůcky apod.

Část těchto prostředků je ale věnována i fakultativním službám, jako jsou kadeřnické a pedikérské služby a některé fyzioterapeutické úkony. Zapomenout nesmíme ani na nákup hygienických pomůcek, které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění jen v omezené míře.

Všechny prostředky získané od klientů jsou nemocnici věnovány formou sponzorské smlouvy. O možnosti sponzoringu informuje pacienty a jejich rodiny sociální pracovnice, vrchní sestra nemocnice, případně staniční sestry jednotlivých oddělení. Sponzorské dary lze uhradit v pokladně nemocnice, případně na účet nemocnice. V pokladně následně dárce obdrží sponzorskou smlouvu.

V průměru se sponzorský dar klienta pohybuje kolem 4 000 korun měsíčně. Žádá-li klient nebo jeho rodina jednolůžkový, případně dvoulůžkový pokoj, je dar vyšší.

Sponzorské dary klientů, případně jejich rodin jsou zcela dobrovolné a závisí na sociálních a finančních možnostech konkrétního člověka. Jsou vyjádřením spokojenosti s poskytovanou péčí a vnímaným komfortem.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

27. 05. 2020

Teta drogerie potěšila sestřičky

 Teta drogerie s.r.o. se během pandemie zachovala více než vstřícně.
23. 05. 2020

Slovanská kolej

 Díky pamětnici A. Němečkové se nám podařilo získat unikátní snímek, na němž je po druhé světové válce spolu s dalšími dvěma dívkami zachycená před zámek Měšice. Ten v té době sloužil jako Slovanská kolej.

Archiv novinek

NEMOCNICE MĚŠICE

Zámecká 1
250 64 Měšice u Prahy© 2020, Nemocnice Měšice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing XHTML 1.0 | CSS 3