Provozní a pomocné místnosti

V prvním podzemním podlaží zámku je umístěna plynová kotelna. Provoz kotelny splňuje technologické i hygienicko-epidemiologické normy. Je vybavena nezávislým větráním a je oddělena od ostatních prostor nemocnice samostatným vchodem. V prvním nadzemním podlaží budovy, vlevo, je umístěna kuchyně a její zázemí, zásobující nemocnici čerstvým jídlem.

HalaS ní sousedí jídelna pro zaměstnance, která je vybavena vlastním hygienickým zařízením, rozvodna elektrické energie, vstup k jídelnímu výtahu, dvě samostatné místnosti určené jako sklady, sociální zařízení, WC, sprcha, vodárna, umývárna pro zaměstnance, úschovna kol.

V přízemí se nalézá pokladna, kancelář pro administrativu, pracovna primáře, přijímací místnost a kancelář ředitele. Vpravo od vstupní haly je situovaná onkologická ambulance se samostatnou čekárnou pro klienty a WC, pracovna zástupkyně primáře, pracovna sociální pracovnice, místnost, kde je umístěn hlavní počítač nemocnice s nemocničním informačním systémem (NIS).

Dále se v přízemí nachází také sklad výpočetní techniky a administrativního materiálu. V bočním křídle je umístěna pracovna fyzioterapeutických pracovníků, šatna zdravotnického personálu se samostatnou hygienickou buňkou, s WC a sprchami. Dále je tu úložiště hygienicky kontaminovaného materiálu, sanitární blok k manipulaci se špinavým prádlem, pracovna švadleny a sklady prádla, kancelář vedoucího administrativně technického segmentu nemocnice, administrativa pro sběr dat a kontaktní pracoviště zdravotních pojišťoven. Na konci tohoto zámeckého křídla je také tělocvična se samostatným vchodem.

V druhém nadzemním podlaží objektu v prostoru oddělení „A“ je kuchyňka oddělení s jídelním výtahem a myčkou bílého nádobí pro klienty.

Dále je zde umístěna místnost, která slouží jako inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Ve středním křídle objektu je velká společenská hala, vybavená jako čítárna a TV sál. V tomto prostoru je možné přijímat návštěvy klientů. V centrální části budovy je dále pracovna vrchní sestry nemocnice a sklad léků. Nachází se tu také kaple, v níž se uskutečňují pravidelné bohoslužby. V postranním křídle, v prostoru oddělení „B“ je kuchyňka oddělení s myčkou bílého nádobí pro klienty, sklad chorobopisů a archív nemocnice.

ParkNásleduje inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Na oddělení je samostatné WC pro personál.

Ve třetím nadzemním podlaží, v prostorách oddělení „C, je umístěna příležitostná ložnice zdravotního personálu a kuchyňka oddělení s jídelním výtahem a myčkou bílého nádobí pro klienty, dále inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Zvláštním vchodem je přístupné samostatné WC pro personál nemocnice. Ve stejném podlaží je umístěn i pokoj lékařů, šatna zdravotnického personálu oddělení „C“, malá společenská hala, která současně slouží jako TV sál a čítárna. Každé oddělení nemocnice je vybaveno tzv. úklidovou místností.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

27. 05. 2020

Teta drogerie potěšila sestřičky

 Teta drogerie s.r.o. se během pandemie zachovala více než vstřícně.
23. 05. 2020

Slovanská kolej

 Díky pamětnici A. Němečkové se nám podařilo získat unikátní snímek, na němž je po druhé světové válce spolu s dalšími dvěma dívkami zachycená před zámek Měšice. Ten v té době sloužil jako Slovanská kolej.

Archiv novinek

NEMOCNICE MĚŠICE

Zámecká 1
250 64 Měšice u Prahy© 2020, Nemocnice Měšice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing XHTML 1.0 | CSS 3