Provozní a pomocné místnosti

V prvním podzemním podlaží zámku je umístěna plynová kotelna. Provoz kotelny splňuje technologické i hygienicko-epidemiologické normy. Je vybavena nezávislým větráním a je oddělena od ostatních prostor nemocnice samostatným vchodem. V prvním nadzemním podlaží budovy, vlevo, je umístěna kuchyně a její zázemí, zásobující nemocnici čerstvým jídlem.

HalaS ní sousedí jídelna pro zaměstnance, která je vybavena vlastním hygienickým zařízením, rozvodna elektrické energie, vstup k jídelnímu výtahu, dvě samostatné místnosti určené jako sklady, sociální zařízení, WC, sprcha, vodárna, umývárna pro zaměstnance, úschovna kol.

V přízemí se nalézá pokladna, kancelář pro administrativu, pracovna primáře, přijímací místnost a kancelář ředitele. Vpravo od vstupní haly je situovaná onkologická ambulance se samostatnou čekárnou pro klienty a WC, pracovna zástupkyně primáře, pracovna sociální pracovnice, místnost, kde je umístěn hlavní počítač nemocnice s nemocničním informačním systémem (NIS).

Dále se v přízemí nachází také sklad výpočetní techniky a administrativního materiálu. V bočním křídle je umístěna pracovna fyzioterapeutických pracovníků, šatna zdravotnického personálu se samostatnou hygienickou buňkou, s WC a sprchami. Dále je tu úložiště hygienicky kontaminovaného materiálu, sanitární blok k manipulaci se špinavým prádlem, pracovna švadleny a sklady prádla, kancelář vedoucího administrativně technického segmentu nemocnice, administrativa pro sběr dat a kontaktní pracoviště zdravotních pojišťoven. Na konci tohoto zámeckého křídla je také tělocvična se samostatným vchodem.

V druhém nadzemním podlaží objektu v prostoru oddělení „A“ je kuchyňka oddělení s jídelním výtahem a myčkou bílého nádobí pro klienty.

Dále je zde umístěna místnost, která slouží jako inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Ve středním křídle objektu je velká společenská hala, vybavená jako čítárna a TV sál. V tomto prostoru je možné přijímat návštěvy klientů. V centrální části budovy je dále pracovna vrchní sestry nemocnice a sklad léků. Nachází se tu také kaple, v níž se uskutečňují pravidelné bohoslužby. V postranním křídle, v prostoru oddělení „B“ je kuchyňka oddělení s myčkou bílého nádobí pro klienty, sklad chorobopisů a archív nemocnice.

ParkNásleduje inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Na oddělení je samostatné WC pro personál.

Ve třetím nadzemním podlaží, v prostorách oddělení „C, je umístěna příležitostná ložnice zdravotního personálu a kuchyňka oddělení s jídelním výtahem a myčkou bílého nádobí pro klienty, dále inspekční pokoj zdravotních sester, odpočinková místnost určená zdravotnickému personálu, sklad prádla oddělení, koupelna pro klienty a WC pro klienty nemocnice. Zvláštním vchodem je přístupné samostatné WC pro personál nemocnice. Ve stejném podlaží je umístěn i pokoj lékařů, šatna zdravotnického personálu oddělení „C“, malá společenská hala, která současně slouží jako TV sál a čítárna. Každé oddělení nemocnice je vybaveno tzv. úklidovou místností.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

09. 03. 2020

Zákaz návštěv

 V souvislosti s epidemií koronaviru nařídila Bezpečnostní rada státu zákaz návštěv v nemocnicích.
06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

 V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert. 

Archiv novinek

NEMOCNICE MĚŠICE

Zámecká 1
250 64 Měšice u Prahy© 2020, Nemocnice Měšice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing XHTML 1.0 | CSS 3