13.12.2014 19:47

Zpívánky ze školky

Děti z měšické školky tak jako každým rokem přišly rozptýlit naše klienty svým předvánočním vystoupením. Zazpívaly několik lidových písniček a koled a mnozí z posluchačů se k nim rádi přidali. Vystoupení dětí si užil i náš pan profesor Oskar Andrýsek. Vedení nemocnice zajistilo účastníkům sladkou odměnu a těší se na příště!

Škoda, že se děti nepotkaly s Mikulášem a Andělem, kteří přišli popřát naši klientům o tři dny později a přinesli drobné dárky. Děkujeme svaté dvojici za návštěvu.