13.12.2014 19:47

Zpívánky ze školky

Děti z měšické školky tak jako každým rokem přišly rozptýlit naše klienty svým předvánočním vystoupením. Zazpívaly několik lidových písniček a koled a mnozí z posluchačů se k nim rádi přidali. Vystoupení dětí si užil i náš pan profesor Oskar Andrýsek. Vedení nemocnice zajistilo účastníkům sladkou odměnu a těší se na příště!

Škoda, že se děti nepotkaly s Mikulášem a Andělem, kteří přišli popřát naši klientům o tři dny později a přinesli drobné dárky. Děkujeme svaté dvojici za návštěvu.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.