15.04.2016 10:23

Zemřel profesor Andrysek

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve středu 13. dubna zemřel po dlouhé nemoci pan profesor MUDr. Oskar Andrysek, DrSc. Svůj život zasvětil výzkumu a léčbě onkologických pacientů, kterým kromě odborných zásahů podával i další neocenitelný lék - svůj vlastní optimismus. V naší nemocnici působil řadu let jako primář a říkal, že zůstává tak dlouho na světě, aby mohl pomáhat druhým. Věk si nepřipouštěl a pracoval do té doby, dokud mu v tom vážná choroba nezabránila.