15.04.2016 10:23

Zemřel profesor Andrysek

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve středu 13. dubna zemřel po dlouhé nemoci pan profesor MUDr. Oskar Andrysek, DrSc. Svůj život zasvětil výzkumu a léčbě onkologických pacientů, kterým kromě odborných zásahů podával i další neocenitelný lék - svůj vlastní optimismus. V naší nemocnici působil řadu let jako primář a říkal, že zůstává tak dlouho na světě, aby mohl pomáhat druhým. Věk si nepřipouštěl a pracoval do té doby, dokud mu v tom vážná choroba nezabránila.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.