30.04.2014 19:18

Začíná máj

Začíná máj a sluníčko nás láká na vycházky a výlety. Je to znát i v našem měšickém parku, kde přibývá návštěvníků. Potkávají se tu s našimi klienty, pro které je procházka zelení ideální terapií. Ti, kteří mají zhoršenou schopnost pohybu, si vyjdou či vyjedou na vozíčku alespoň na terasu, popovídají si tu u kafíčka a pokochají pohledem na jarní zeleň. Přejeme vám krásné prožití květnových dní, a třeba se k nám zajeďte podívat!

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.