13.04.2017 10:05

Vzpomínáme na pana profesora

Právě dnes, 13. dubna, uplynul rok od úmrtí našeho dlouholetého primáře pana prof. MUDr. Oskara Andryska, DrSc. Pacienti, kteří ho zažili v naší nemocnici, na něj vzpomínají jako na věčného optimistu, který dokázal povzbudit, říct anekdotu, posílit psychiku nemocného. Lékaři a sestry zase obdivovali jeho vitalitu, díky níž pracoval téměř do posledního dechu. Medicína pro něj byla skutečně posláním. Celý život zasvětil onkologii a dosáhl v tomto oboru skvělých výsledků.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.