18.04.2019 10:06

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Můžeme přerušit jednotvárnost všedních dní, před obědem se sejít a poslechnout si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a také se od něho naučit něčemu prospěšnému pro nemocniční pobyt. Všem pacientům a jejich rodinám přejeme krásné svátky jara!

tn_obrazek_40.jpg

18. 04. 2019

Velikonoční setkání

07. 04. 2019

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.