13.12.2014 19:55

Vánoční turnaj v badmintonu

I když sportovní aktivity našich zaměstnanců jsou po leta velmi bohaté, letos je všechny zastínil předvánoční turnaj v badmintonu, který se uskutečnil 11.12. Namísto pečení vanilkových rohlíčků se naše ženské osazenstvo sešlo v nemocniční tělocvičně a pustilo se do hry. Nálada byla bojovná. Po čtyřech hodinách urputných bojů vzešly vítězky (na snímku), které získaly zasloužené medaile. Všichni se pak ještě odměnili dobrým občerstvením.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.