20.12.2018 13:08

Vánoční a tříkrálové zastavení

S blížícím se koncem roku nastává čas adventního rozjímání a také doba, kdy si přátelé vzájemně přejí jen to nejlepší do roku dalšího. Stejně tak i my přejeme všem svým klientům, pacientům, jejich rodinám a také přátelům a mecenášům nemocnice klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do roku 2019.

V sobotu 22.12. se od 10 hodin koná v naší zámecké kapli Vánoční zastavení s páterem Pavlem Kunešem. V neděli 6.1. 2019  od 17 hodin se pak v prostorách měšického zámku uskuteční Tříkrálový koncert, na němž uslyšíte duchovní skladby mistrů baroka a romantismu v podání Ireny Pohl Houkalové /soprán/, Magdaleny Mašlaňové /housle/ a Filipa Dvořáka /cembalo/.