30.11.2015 23:44

Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoční svátky se blíží a v naší nemocnici je to znát nejen díky krásné výzdobě. Chystáme pro klienty i jejich blízké hned několik akcí.

3. prosince dopoledne přijdou naše klienty potěšit děti z obecní mateřské školky v Měšicích. Jejich vystoupení se uskuteční ve Velkém sále stejně jako koncert Zámeckého saxofonového kvarteta, které 13. prosince od 13 hodin zahraje Mozartův Menuet, Tango B. Martinů, Ježkovu Kytici, Frimlovy slavné melodie i směs vánočních koled. Mezitím ale samozřejmě přijde Mikuláš s Andělem 5. prosince ve 14 hodin, Čerta s sebou prý asi nevezmou. 17. prosince se uskuteční v zámecké tělocvičně tradiční vánoční turnaj zaměstnanců nemocnice v badmintonu. Završením adventního času se pak stane křesťanské setkání, které bude moderovat Mgr. Pavel Kuneš.