30.11.2015 23:44

Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoční svátky se blíží a v naší nemocnici je to znát nejen díky krásné výzdobě. Chystáme pro klienty i jejich blízké hned několik akcí.

3. prosince dopoledne přijdou naše klienty potěšit děti z obecní mateřské školky v Měšicích. Jejich vystoupení se uskuteční ve Velkém sále stejně jako koncert Zámeckého saxofonového kvarteta, které 13. prosince od 13 hodin zahraje Mozartův Menuet, Tango B. Martinů, Ježkovu Kytici, Frimlovy slavné melodie i směs vánočních koled. Mezitím ale samozřejmě přijde Mikuláš s Andělem 5. prosince ve 14 hodin, Čerta s sebou prý asi nevezmou. 17. prosince se uskuteční v zámecké tělocvičně tradiční vánoční turnaj zaměstnanců nemocnice v badmintonu. Završením adventního času se pak stane křesťanské setkání, které bude moderovat Mgr. Pavel Kuneš.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.