21.09.2015 21:36

Úspěšný turnaj v badmintonu

Naši zaměstnanci si již potřetí uspořádali úžasné odpoledne. V tělocvičně naší nemocnice připravili turnaj v badmintonu. Zúčastnilo se ho několik družstev, která mezi sebou vyřazovacím způsobem svedla nelítostný boj. Přihlíželo několik mladých fandících diváků, dcery a synové našich zaměstnanců. Srdnatě se bojovalo o sladké ceny a kolekci medailí, kterou vám přibližujeme na obrázku. Odpoledne bylo zakončeno bohatým pohoštěním v jídelně nemocnice a příslibem, že se do 4. ročníku zapojí ještě více sportovních nadšenců.