18.12.2017 21:50

Turnaj v kuželkách

Již tradiční turnaj v kuželkách, kterého se účastní vždy s radostí personál naší nemocnice, se tentokrát proměnil v krásný vánoční večírek. Soutěžící zároveň poděkovali skvělé organizátorce Marcele Majerové, která u nás v nemocnici působí jako fyzioterapeutka, a tak mezi dárky nechybělo růžové chodítko a dort, který rovněž zdobil symbol chodítka. Paní Marcelu si chválí jak její kolegyně, tak především pacienti, kterým pomáhá při rekonvalescenci.

tn_obrazek_29.jpg

tn_obrazek_30.jpg

tn_obrazek_31.jpg

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.