18.12.2017 21:50

Turnaj v kuželkách

Již tradiční turnaj v kuželkách, kterého se účastní vždy s radostí personál naší nemocnice, se tentokrát proměnil v krásný vánoční večírek. Soutěžící zároveň poděkovali skvělé organizátorce Marcele Majerové, která u nás v nemocnici působí jako fyzioterapeutka, a tak mezi dárky nechybělo růžové chodítko a dort, který rovněž zdobil symbol chodítka. Paní Marcelu si chválí jak její kolegyně, tak především pacienti, kterým pomáhá při rekonvalescenci.

tn_obrazek_29.jpg

tn_obrazek_30.jpg

tn_obrazek_31.jpg

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.