18.12.2017 21:50

Turnaj v kuželkách

Již tradiční turnaj v kuželkách, kterého se účastní vždy s radostí personál naší nemocnice, se tentokrát proměnil v krásný vánoční večírek. Soutěžící zároveň poděkovali skvělé organizátorce Marcele Majerové, která u nás v nemocnici působí jako fyzioterapeutka, a tak mezi dárky nechybělo růžové chodítko a dort, který rovněž zdobil symbol chodítka. Paní Marcelu si chválí jak její kolegyně, tak především pacienti, kterým pomáhá při rekonvalescenci.

tn_obrazek_29.jpg

tn_obrazek_30.jpg

tn_obrazek_31.jpg

29. 04. 2018

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze.
26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.