14.12.2016 21:51

Sváteční koncert a mše

V pátek 16.12. v 15 hodin se uskuteční vánoční koncert pro klienty nemocnice. Vedení nemocnice tímto děkuje paní Ludmile Žembery za jeho zorganizování. Náš dík je o to větší, že jde již o mnohaletou tradici, která přináší naším pacientům radost a povzbuzení. Zároveň oznamujeme, že v původně plánovaném termínu 17.12. se žádná akce nekoná. Následující pátek 23.12. v 15 hodin bude jako každoročně celebrována páterem Mgr. Pavlem Kunešem v zámecké kapli sváteční mše.