13.12.2013 20:19

Přišly nám zazpívat děti ze školky

Našim klientům dnes přišlo zazpívat dvacet děti z mateřské školky z Měšic. Hlavní zámecký sál, vyzdobený vánočním stromečkem, se rozezněl známými koledami za doprovodu piana a akordeonu a někteří posluchači se při poslechu roztomilých hlásků dojali až k slzám. Slavnostní předvánoční atmosféru dokreslily návštěvy pátera Mgr. Pavla Kuneše na jednotlivých pokojích, kde pacientům hrál na dudy a zpíval vánoční koledy. Poté následovalo pravidelné křesťanské rozjímání s vánoční tématikou.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.