03.10.2014 18:13

Přijďte se projít do parku

Babí léto láká do přírody, a tak vám nabízíme procházku naším zámeckým parkem, který právě začíná hrát všemi barvami podzimu. Přestože se ještě stále rekonstruuje, stojí za to sem zajít. Hezký pohled je např. na liliovník tulipánokvětý, který dostává zlatavě medový nádech. Zámecké sochy opět mohou volně dýchat a hledět na monumentální budovu před sebou, neboť došlo k úpravě a vyčištění celého prostranství. Budeme se těšit na jaro, neboť se v parku objeví nově založené travnaté plochy. Při návštěvě parku buďte ale opatrní, neboť firma, která rekonstrukci provádí, používá těžkou techniku.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.