18.12.2017 21:46

Páteční koncert se vydařil

Vánoční koncert Filipa Sychry na zámku v Měšicích se vydařil. Poslechli jsme si krásné francouzské šansony a na konec jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy. Zpětně bychom chtěli poděkovat také dětem z místní Mateřské školy, které přišly našim klientům zapívat již 12. prosince. Jejich energie a veselé hlásky jistě přispěly k dobré náladě pacientů.

29. 04. 2018

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze.
26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.