18.12.2017 21:46

Páteční koncert se vydařil

Vánoční koncert Filipa Sychry na zámku v Měšicích se vydařil. Poslechli jsme si krásné francouzské šansony a na konec jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy. Zpětně bychom chtěli poděkovat také dětem z místní Mateřské školy, které přišly našim klientům zapívat již 12. prosince. Jejich energie a veselé hlásky jistě přispěly k dobré náladě pacientů.

25. 09. 2018

Hmatová stezka

Počasí sice už rozhodně neláká na to, abychom chodili bosí, ale přesto bychom vás rádi upozornili na originální hmatovou stezku v měšickém parku.
06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.