14.12.2017 03:03

Nenechte si ujít

Již tento pátek se od 15 hodin uskuteční na našem zámku koncert šansoniéra, herce, pedagoga a také moderátora rádia Classic Praha Filipa Sychry. Umělecké geny zdědil Filip po své mamince, muzikálové hvězdě Mileně Zahrynowské, která v 60. letech zářila na jevišti Karlínského divadla např. v muzikálu Gentlemani (mnozí si vybaví i jejího tehdy neméně populárního partnera v něm René Gabzdyla) nebo jako Anita ve West Side Story. Milena Zahrynowská hrála také ve filmech (Limonádový Joe, Slasti otce vlasti, Případ pro začínajícího kata). Filip dostal jméno po svém otci, profesorovi hudební vědy a estetiky Antonínu Sychrovi. Na koncertě zazní známé i méně známé šansony a nebudou samozřejmě chybět ani koledy, Nenechte si ujít tento mimořádný zážitek!

tn_obrazek_28.jpg

29. 04. 2018

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze.
26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.