21.03.2018 11:47

Návštěvy obnoveny

Vzhledem k tomu, že chřipková epidemie nás pomalu opouští, můžeme od pondělí 26. března obnovit možnost návštěv pacientů v naší nemocnici. Děkujeme vám za pochopení a jsme rádi, že s nastávajícími velikonočními svátky již můžete potěšit své blízké, případně s nimi i využít zámeckého parku k jarní vycházce.

25. 09. 2018

Hmatová stezka

Počasí sice už rozhodně neláká na to, abychom chodili bosí, ale přesto bychom vás rádi upozornili na originální hmatovou stezku v měšickém parku.
06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.