08.02.2019 13:06

Návštěva z Francie

Koncem ledna nás navštívilo 29 studentů zdravotnické školy IFSI/IFAS z francouzského Savernu se svým pedagogickým doprovodem. Prohlédli si celý objekt nemocnice, zajímali se o historii zámku a parku a hlavně od nás získali informace o poskytované ošetřovatelské péči, způsobu jejího financování, náplni práce lékařských a ostatních zdravotnických pracovníků, spolupráci s dalšími zdravotnickými pracovišti a státními organizacemi, s rodinnými příslušníky, vzdělávání zaměstnancůnemocnice i o doplňkových službách pro pacienty.