08.02.2019 13:06

Návštěva z Francie

Koncem ledna nás navštívilo 29 studentů zdravotnické školy IFSI/IFAS z francouzského Savernu se svým pedagogickým doprovodem. Prohlédli si celý objekt nemocnice, zajímali se o historii zámku a parku a hlavně od nás získali informace o poskytované ošetřovatelské péči, způsobu jejího financování, náplni práce lékařských a ostatních zdravotnických pracovníků, spolupráci s dalšími zdravotnickými pracovišti a státními organizacemi, s rodinnými příslušníky, vzdělávání zaměstnancůnemocnice i o doplňkových službách pro pacienty.

18. 04. 2019

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš.
07. 04. 2019

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.