15.03.2018 21:26

Návštěva z Francie

Tento týden byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi 48 studentek zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem. Zajímaly se o historii nemocnice i přilehlého parku, poskytovanou ošetřovatelskou péči, způsob jejího financování, náplň práce lékařů a ostatních zdravotnických pracovníků, o spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními apod. Se studentkami jsme prošli celý objekt nemocnice a díky organizátorovi a tlumočníkovi Milanu Svobodovi se jim snažili odpovědět na všechny jejich dotazy.

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.