15.03.2018 21:26

Návštěva z Francie

Tento týden byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi 48 studentek zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem. Zajímaly se o historii nemocnice i přilehlého parku, poskytovanou ošetřovatelskou péči, způsob jejího financování, náplň práce lékařů a ostatních zdravotnických pracovníků, o spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními apod. Se studentkami jsme prošli celý objekt nemocnice a díky organizátorovi a tlumočníkovi Milanu Svobodovi se jim snažili odpovědět na všechny jejich dotazy.

22. 06. 2019

Změna návštěvní doby

Z provozních důvodů se mění návštěvní doba v naší nemocnici.
18. 04. 2019

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš.