15.03.2018 21:26

Návštěva z Francie

Tento týden byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi 48 studentek zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem. Zajímaly se o historii nemocnice i přilehlého parku, poskytovanou ošetřovatelskou péči, způsob jejího financování, náplň práce lékařů a ostatních zdravotnických pracovníků, o spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními apod. Se studentkami jsme prošli celý objekt nemocnice a díky organizátorovi a tlumočníkovi Milanu Svobodovi se jim snažili odpovědět na všechny jejich dotazy.

21. 12. 2018

PF 2019

Přejeme vám krásné Vánoce a pohodový rok 2019!
20. 12. 2018

Vánoční a tříkrálové zastavení

S blížícím se koncem roku nastává čas adventního rozjímání a také doba, kdy si přátelé vzájemně přejí jen to nejlepší do roku dalšího.