06.10.2017 20:33

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči. Účinkující herci jsou neslyšící a hrají také pro neslyšící diváky. Režisérka Alena Derzsiová pohádku natáčí v rámci Televizního klubu neslyšících České TV. Bylo skutečným zážitkem pozorovat, jak skvěle si herci vedli. Byla mezi nimi také Zlatuše Kurcová, která se ujala role čarodějnice. Zlatuše stála kdysi u zrodu Zpráv pro neslyšící a podílela se i na tvorbě slovníku znakového jazyka. Její největší láskou je ovšem pantomima.

tn_obrazek_21.jpg

tn_obrazek_22.jpg

tn_obrazek_23.jpg

tn_obrazek_24.jpg

tn_obrazek_25.jpg

05. 02. 2018

Chřipková epidemie - zákaz návštěv

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici.
18. 12. 2017

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem.