25.12.2013 20:17

Naše klienty potěšily perníčky od dětí

Děti ze Základní školy z Prahy 4, Školní ulice, potěšily naše klienty vlastnoručně vyrobenými perníčky. Dostalo se na každého a měli byste vidět, jakou radost takový zdánlivě drobný dárek může udělat! Jedna z našich pacientek hned začala vyprávět, jaké perníčky pekla na Vánoce a jakým způsobem je zdobila. Ke vzpomínkám pak přiměla i své "sousedky" a o perníčcích a vůbec pečení cukroví si pak ještě dlouho vyprávěly...

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.