24.06.2013 22:29

Napsali o nás

Nezávislý zpravodaj Náš region otiskl článek o Marcele Dudkové, která jako dlouhodobá spolupracovnice naší nemocnice a členka ČSSD  přinesla na svátek matek krásné růže a obdarovala jimi sestřičky i pacientky. "Pevně věřím, že by se z toho mohla stát tradice," říká v rozhovoru Marcela Dudková, kterou právem rozhořčuje přístup naší společnosti k seniorům. V Nemocnici v Měšicích to dobře zná, přesto ji tak velká radost klientek zaskočila.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.