29.12.2012 16:34

Napsali o nás

V Informačním magazínu pro lékaře, zdravotníky a pacienty Hospital In vyšel v prosinci 2012 rozhovor s ředitelem Nemocnice Měšice MUDr. Zdeňkem Kovaříkem, MBA, pod titulkem Pacienty vracíme zpátky do života. Citujeme:

Nemocnice Měšice za poslední leta hodně prokoukla. Proběhla řada rekonstrukcí, a to za stálého provozu.

Zrekonstruovali jsme řadu pokojů, sociálních zařízení, byly instalovány nové výtahy, opraveny byly některé chodby zámku a do provozu se podařilo uvést novou kuchyň s moderní nerezovou technologií. V této souvislosti byla změněna i přeprava pokrmů ke klientům. V nové kuchyni jsou pokrmy umístěny do vyhřívaných nerezových boxů, a to podle diety a jednotlivých oddělení.

Postupně také upravujeme parková prostranství. Nemalé výdaje byly vloženy i do nových rozvodů teplé a studené vody a rozvodů tepla pro pomocné budovy nemocnice a byty zaměstnanců. Podařilo se také zrekonstruovat vstupy do kanalizace, spojující zámek s čističkou odpadních vod.

tn_obrazek_1.jpg

Hospital IN