17.03.2016 16:44

Mimořádný zážitek

Zcela mimořádný zážitek nám přichystal Pavel Horáček, sólista opery Divadla J.K.Tyla v Plzni, spolu s kolegyní sopranistkou Ivanou Šakovou a klavíristkou Jitkou Nešverovou z Národního divadla. Našim klientům a personálu zazpívali ukázky z českých oper - Rusalky, Jakobína a Prodané nevěsty a z Mozartova Dona Giovanniho a Kouzelné flétny. Pavel Horáček jezdí do nemocnice za svou tchýní, a tak ho zámecké prostory nemocnice okouzlily, že ho napadlo uspořádat v nich koncert. "Byl jsem rád, že jsem mohl pacientům, kteří se v Měšicích léčí, udělat radost. Někteří byli dojatí a přiznám se, že podobné pocity jsem měl po koncertě i já," řekl nám k tomu Pavel Horáček.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.