17.03.2016 16:44

Mimořádný zážitek

Zcela mimořádný zážitek nám přichystal Pavel Horáček, sólista opery Divadla J.K.Tyla v Plzni, spolu s kolegyní sopranistkou Ivanou Šakovou a klavíristkou Jitkou Nešverovou z Národního divadla. Našim klientům a personálu zazpívali ukázky z českých oper - Rusalky, Jakobína a Prodané nevěsty a z Mozartova Dona Giovanniho a Kouzelné flétny. Pavel Horáček jezdí do nemocnice za svou tchýní, a tak ho zámecké prostory nemocnice okouzlily, že ho napadlo uspořádat v nich koncert. "Byl jsem rád, že jsem mohl pacientům, kteří se v Měšicích léčí, udělat radost. Někteří byli dojatí a přiznám se, že podobné pocity jsem měl po koncertě i já," řekl nám k tomu Pavel Horáček.