08.09.2017 22:44

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy. Pokud k nám pojedete na návštěvu svých příbuzných či známých, zkuste ji spojit i s prohlídkou parku. Navíc vás tu čeká nejedno překvapení - třeba v podobě malého jezírka, které bývá po dešti naplněné vodou a využívá jej ptactvo z okolí. Nyní je ovšem vyschlé a čeká na další vláhu.

tn_obrazek_20.jpg

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.