08.09.2017 22:44

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy. Pokud k nám pojedete na návštěvu svých příbuzných či známých, zkuste ji spojit i s prohlídkou parku. Navíc vás tu čeká nejedno překvapení - třeba v podobě malého jezírka, které bývá po dešti naplněné vodou a využívá jej ptactvo z okolí. Nyní je ovšem vyschlé a čeká na další vláhu.

tn_obrazek_20.jpg

05. 02. 2018

Chřipková epidemie - zákaz návštěv

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici.
18. 12. 2017

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem.