08.09.2017 22:44

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy. Pokud k nám pojedete na návštěvu svých příbuzných či známých, zkuste ji spojit i s prohlídkou parku. Navíc vás tu čeká nejedno překvapení - třeba v podobě malého jezírka, které bývá po dešti naplněné vodou a využívá jej ptactvo z okolí. Nyní je ovšem vyschlé a čeká na další vláhu.

tn_obrazek_20.jpg

29. 05. 2018

Kvete liliovník

V zámeckém parku máme řadu unikátů, mezi nimi iiliovník tulipánokvětý neboli tulipánovník.
28. 05. 2018

Dejte Bacha na Metallicu

Přijďte se osvěžit na příjemný koncert Melody Quartetta, které vystoupí 13.6. od 18.30 na louce za měšickým zámkem.