08.09.2017 22:44

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy. Pokud k nám pojedete na návštěvu svých příbuzných či známých, zkuste ji spojit i s prohlídkou parku. Navíc vás tu čeká nejedno překvapení - třeba v podobě malého jezírka, které bývá po dešti naplněné vodou a využívá jej ptactvo z okolí. Nyní je ovšem vyschlé a čeká na další vláhu.

tn_obrazek_20.jpg

06. 11. 2017

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim.
06. 10. 2017

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči.