26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny. Na Bílou sobotu 31. března vás zveme na 10. hodinu dopoledne na Velikonoční setkání. Proběhne v kapli měšického zámku a povede ho náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Poslechneme si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a zamyslíme se nad tím, jak najít i ve zdánlivě jednotvárném pobytu v nemocnici něco prospěšného a smysluplného.

18. 04. 2019

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš.
07. 04. 2019

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.