26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny. Na Bílou sobotu 31. března vás zveme na 10. hodinu dopoledne na Velikonoční setkání. Proběhne v kapli měšického zámku a povede ho náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Poslechneme si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a zamyslíme se nad tím, jak najít i ve zdánlivě jednotvárném pobytu v nemocnici něco prospěšného a smysluplného.

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.