26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny. Na Bílou sobotu 31. března vás zveme na 10. hodinu dopoledne na Velikonoční setkání. Proběhne v kapli měšického zámku a povede ho náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Poslechneme si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a zamyslíme se nad tím, jak najít i ve zdánlivě jednotvárném pobytu v nemocnici něco prospěšného a smysluplného.

09. 03. 2020

Zákaz návštěv

V souvislosti s epidemií koronaviru nařídila Bezpečnostní rada státu zákaz návštěv v nemocnicích.
06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.