26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny. Na Bílou sobotu 31. března vás zveme na 10. hodinu dopoledne na Velikonoční setkání. Proběhne v kapli měšického zámku a povede ho náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Poslechneme si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a zamyslíme se nad tím, jak najít i ve zdánlivě jednotvárném pobytu v nemocnici něco prospěšného a smysluplného.

26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

21. 03. 2018

Návštěvy obnoveny

Vzhledem k tomu, že chřipková epidemie nás pomalu opouští, můžeme od pondělí 26. března obnovit možnost návštěv pacientů v naší nemocnici.