26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny. Na Bílou sobotu 31. března vás zveme na 10. hodinu dopoledne na Velikonoční setkání. Proběhne v kapli měšického zámku a povede ho náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš. Poslechneme si kousek pašijí z historie Ježíše Krista a zamyslíme se nad tím, jak najít i ve zdánlivě jednotvárném pobytu v nemocnici něco prospěšného a smysluplného.

29. 05. 2018

Kvete liliovník

V zámeckém parku máme řadu unikátů, mezi nimi iiliovník tulipánokvětý neboli tulipánovník.
28. 05. 2018

Dejte Bacha na Metallicu

Přijďte se osvěžit na příjemný koncert Melody Quartetta, které vystoupí 13.6. od 18.30 na louce za měšickým zámkem.