18.12.2017 21:57

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem. Zároveň bychom chtěli všem klientům a jejich rodinám, jakož i všem příznivcům naší nemocnice popřát krásné a zdravé Vánoce, prožité pokud možno bez stresu a v harmonii.

tn_obrazek_32.jpg

25. 09. 2018

Hmatová stezka

Počasí sice už rozhodně neláká na to, abychom chodili bosí, ale přesto bychom vás rádi upozornili na originální hmatovou stezku v měšickém parku.
06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.