06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim. Ve vodní nádrži se zrcadlí nebe a stromy a vytváří jedinečnou mozaiku. Spadané listí působí, jakoby ho na zem naaranžovali impresionističtí malíři. A kmeny stromů předvádí své někdy až tajemné siluety. Pokud máte cestu kolem, ať už za svými blízkými, kteří jsou hospitalizovaní v naší nemocnici, anebo jen tak při toulkách okolím Prahy, parku určitě věnujte chvilku času. On vám to bohatě oplatí.

tn_obrazek_26.jpg

tn_obrazek_27.jpg

29. 04. 2018

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze.
26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.