06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim. Ve vodní nádrži se zrcadlí nebe a stromy a vytváří jedinečnou mozaiku. Spadané listí působí, jakoby ho na zem naaranžovali impresionističtí malíři. A kmeny stromů předvádí své někdy až tajemné siluety. Pokud máte cestu kolem, ať už za svými blízkými, kteří jsou hospitalizovaní v naší nemocnici, anebo jen tak při toulkách okolím Prahy, parku určitě věnujte chvilku času. On vám to bohatě oplatí.

tn_obrazek_26.jpg

tn_obrazek_27.jpg

29. 05. 2018

Kvete liliovník

V zámeckém parku máme řadu unikátů, mezi nimi iiliovník tulipánokvětý neboli tulipánovník.
28. 05. 2018

Dejte Bacha na Metallicu

Přijďte se osvěžit na příjemný koncert Melody Quartetta, které vystoupí 13.6. od 18.30 na louce za měšickým zámkem.