06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim. Ve vodní nádrži se zrcadlí nebe a stromy a vytváří jedinečnou mozaiku. Spadané listí působí, jakoby ho na zem naaranžovali impresionističtí malíři. A kmeny stromů předvádí své někdy až tajemné siluety. Pokud máte cestu kolem, ať už za svými blízkými, kteří jsou hospitalizovaní v naší nemocnici, anebo jen tak při toulkách okolím Prahy, parku určitě věnujte chvilku času. On vám to bohatě oplatí.

tn_obrazek_26.jpg

tn_obrazek_27.jpg

08. 02. 2019

Návštěva z Francie

Koncem ledna nás navštívilo 29 studentů zdravotnické školy IFSI/IFAS z francouzského Savernu se svým pedagogickým doprovodem.
21. 12. 2018

PF 2019

Přejeme vám krásné Vánoce a pohodový rok 2019!