24.07.2018 19:55

Karibik v Měšicích

Zdá se, že Čechy se pomalu, ale jistě mění na tropy. Letní teploty jsou vysoké, slunce pálí, a tak se k nám stěhují i kubánské rytmy. V neděli 29. července od 19.30 zahrají, zazpívají a zatančí na louce u sokolovny v Měšicích Pragasón. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, je to sedmičlenná skupina, která přináší autentickou podobu tradiční kubánské hudby. Lídr a zpěvák Jorge Conception, původem z Kuby, se také věnuje výuce tanců a vystoupením jako konferenciér a stepař. A tak vás v Měšicích čekají latinsko-americké rytmy, výuka salsy, nápoje s mátou a třtinovým cukrem - a pokud se budete chtít předtím osvěžit v měšickém parku, pak od 16.30 vám bude u busty hraběte Nostice k dispozici Martin Smažil, který se již léta stará o obecní zeleň. Procházka parkem s výkladem potrvá cca 90 minut. Vstup zdarma, na kubánský večer je pak vstupné dobrovolné.

25. 09. 2018

Hmatová stezka

Počasí sice už rozhodně neláká na to, abychom chodili bosí, ale přesto bychom vás rádi upozornili na originální hmatovou stezku v měšickém parku.
06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.