24.07.2018 19:55

Karibik v Měšicích

Zdá se, že Čechy se pomalu, ale jistě mění na tropy. Letní teploty jsou vysoké, slunce pálí, a tak se k nám stěhují i kubánské rytmy. V neděli 29. července od 19.30 zahrají, zazpívají a zatančí na louce u sokolovny v Měšicích Pragasón. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, je to sedmičlenná skupina, která přináší autentickou podobu tradiční kubánské hudby. Lídr a zpěvák Jorge Conception, původem z Kuby, se také věnuje výuce tanců a vystoupením jako konferenciér a stepař. A tak vás v Měšicích čekají latinsko-americké rytmy, výuka salsy, nápoje s mátou a třtinovým cukrem - a pokud se budete chtít předtím osvěžit v měšickém parku, pak od 16.30 vám bude u busty hraběte Nostice k dispozici Martin Smažil, který se již léta stará o obecní zeleň. Procházka parkem s výkladem potrvá cca 90 minut. Vstup zdarma, na kubánský večer je pak vstupné dobrovolné.