06.08.2018 22:04

Jiří Schmitzer live

Jiří Scmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny. Horko má být veliké, ale s tím se počítá. Na místě budou dva stánky s občerstvením od měšických provozoven - vyberou si příznivci piva i vína.

Víte, že Schmitzer je držitelem tří Českých lvů? A že své písňové texty vydal knižně pod názvem Kanimůra ze Šardonu? Jiří skládá hudbu i pro divadelní inscenace, nejraději ale sám pro sebe a své posluchače...

22. 06. 2019

Změna návštěvní doby

Z provozních důvodů se mění návštěvní doba v naší nemocnici.
18. 04. 2019

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš.