06.08.2018 22:04

Jiří Schmitzer live

Jiří Scmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny. Horko má být veliké, ale s tím se počítá. Na místě budou dva stánky s občerstvením od měšických provozoven - vyberou si příznivci piva i vína.

Víte, že Schmitzer je držitelem tří Českých lvů? A že své písňové texty vydal knižně pod názvem Kanimůra ze Šardonu? Jiří skládá hudbu i pro divadelní inscenace, nejraději ale sám pro sebe a své posluchače...

08. 02. 2019

Návštěva z Francie

Koncem ledna nás navštívilo 29 studentů zdravotnické školy IFSI/IFAS z francouzského Savernu se svým pedagogickým doprovodem.
21. 12. 2018

PF 2019

Přejeme vám krásné Vánoce a pohodový rok 2019!