06.08.2018 22:04

Jiří Schmitzer live

Jiří Scmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny. Horko má být veliké, ale s tím se počítá. Na místě budou dva stánky s občerstvením od měšických provozoven - vyberou si příznivci piva i vína.

Víte, že Schmitzer je držitelem tří Českých lvů? A že své písňové texty vydal knižně pod názvem Kanimůra ze Šardonu? Jiří skládá hudbu i pro divadelní inscenace, nejraději ale sám pro sebe a své posluchače...

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.