20.03.2017 21:09

Francouzští studenti u nás

Ve středu 22.března k nám zavítá na exkurzi dvaadvacet studentů zdravotnické školy z bretaňské obce Pontivy se svým pedagogickým doprovodem. Nejsou u nás poprvé, naopak - vytvořila se už docela pěkná tradice jejich pravidelných návštěv. Na programu mají prohlídku nemocnice Měšice, seznámení s historií objektu zámku a přilehlého parku. Budeme s nimi hovořit o náplni práce našich lékařů i ostatních zdravotnických pracovníků, o spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními, o komunikaci s pacienty a jejich rodinnými příslušníky apod.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.