07.04.2019 20:54

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.Prohlédli si celý objekt nemocnice Měšice. Seznámili se s historií zámku a parku, historií nemocnice, poskytovanou ošetřovatelskou péčí, způsobem jejího financování, s náplní práce lékařských i nelékařských zdravotnických pracovníků, spoluprací s dalšími zdravotnickými pracovišti, rodinnými příslušníky i spoluprací s jinými státními organizacemi.

15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.
22. 06. 2019

Změna návštěvní doby

Z provozních důvodů se mění návštěvní doba v naší nemocnici.