07.04.2019 20:54

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.Prohlédli si celý objekt nemocnice Měšice. Seznámili se s historií zámku a parku, historií nemocnice, poskytovanou ošetřovatelskou péčí, způsobem jejího financování, s náplní práce lékařských i nelékařských zdravotnických pracovníků, spoluprací s dalšími zdravotnickými pracovišti, rodinnými příslušníky i spoluprací s jinými státními organizacemi.