27.06.2014 20:37

Fotila se u nás módní story

Areál měšického zámku, v němž se nalézá naše nemocnice, inspiruje nejen filmaře, ale také fotografy. Tentokrát k nám přijel David Alessi se stylistkou Terezou Buronovou, vizážistkou Štěpánkou Podroužkovou a dalšími lidmi nafotit fashion story. Modelky na sobě měly mix oblečení z různých butiků a jejich snímky se postupně objeví v médiích. Přinášíme pracovní záběr z focení v zámecké hale v prvním patře.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.