01.06.2017 17:17

Florbalisté na balkóně

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů, kteří si udělali netradiční foto na balkóně zámku. V měšickém parku, který využívají k procházkám i naši klienti, se zase konala svatba. Své ANO si tu v sobotu 27.5. řekli Andrea Dvořáková a Martin Falát. Počasí jim přálo a snad jim bude na společné cestě životem přát i štěstí.

tn_obrazek_17.jpg

tn_obrazek_18.jpg

tn_obrazek_19.jpg

08. 06. 2017

Vítejte u rybníka Kruh

Jen pár kroků od zámku, kde sídlí naše nemocnice, se nalézá rybník Kruh, jak vymalovaný od Josefa Lady.
01. 06. 2017

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů.