01.06.2017 17:17

Florbalisté na balkóně

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů, kteří si udělali netradiční foto na balkóně zámku. V měšickém parku, který využívají k procházkám i naši klienti, se zase konala svatba. Své ANO si tu v sobotu 27.5. řekli Andrea Dvořáková a Martin Falát. Počasí jim přálo a snad jim bude na společné cestě životem přát i štěstí.

tn_obrazek_17.jpg

tn_obrazek_18.jpg