01.06.2017 17:17

Florbalisté na balkóně

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů, kteří si udělali netradiční foto na balkóně zámku. V měšickém parku, který využívají k procházkám i naši klienti, se zase konala svatba. Své ANO si tu v sobotu 27.5. řekli Andrea Dvořáková a Martin Falát. Počasí jim přálo a snad jim bude na společné cestě životem přát i štěstí.

tn_obrazek_17.jpg

tn_obrazek_18.jpg

tn_obrazek_19.jpg

06. 11. 2017

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim.
06. 10. 2017

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči.