29.04.2018 20:13

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze. Naši nemocnici si studentky oboru Diplomovaná dentální hygienistka prohlédly v rámci předmětu Klinika chorob. Věříme, že si odnesly dostatek zajímavých poznatků.

29. 04. 2018

Exkurze studentek

26. 03. 2018

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.