29.04.2018 20:13

Exkurze studentek

Ve dnech 17. a 24. dubna byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy z Alšova nábřeží v Praze. Naši nemocnici si studentky oboru Diplomovaná dentální hygienistka prohlédly v rámci předmětu Klinika chorob. Věříme, že si odnesly dostatek zajímavých poznatků.

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.