28.05.2018 09:55

Dejte Bacha na Metallicu

Přijďte se osvěžit na příjemný koncert Melody Quartetta, které vystoupí 13.6. od 18.30 na louce za měšickým zámkem. Hudebníci budou hrát z improvizovaného pódia, návštěvníkům doporučují, aby si s sebou vzali piknikové deky. Melody Quartett vznikl v roce 2004 a na svém repertoáru má překvapivě širokou škálu žánrů od klasiky, přes salonní hudbu, pop, rock i filmové melodie. V rámci Měšického kulturního léta ale můžete již 3.6. přijít na komentovanou prohlídku zámeckého parku v 16.30 a dvě hodiny nato si poslechnout Big Band TRumpets se swingovými a jazzovými evergreeny, 27.6. pak od 19.30 budou členové brněnského Divadla Husa na provázku hrát a zpívat na tancovačce pod širým nebem ve stylu 60. a 70. let. Měšické léto tedy budiž pochváleno!