31.08.2016 21:41

Dejte Bacha na Beatles

V neděli 4. září se louka na jižní straně Měšického zámku v 17 hodin rozezní tóny skladatelů Bacha, Händela, Debussyho, Farnabyho a také populárních Beatles. Koncert nejen vážné hudby pod názvem Dejte Bacha na Beatles provede žesťový kvintet Czech Brass. Vstupné na něj bude dobrovolné. Po koncertě bude pro zájemce připravena komentovaná prohlídka zámeckého parku. Kdo bude mít chuť vydat se k nám hned po obědě, od 14 hodin proběhne v parku slavnostní otevření Bosé stezky. Odhalte její tajemství spolu s námi.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.