05.02.2018 20:25

Chřipková epidemie - zákaz návštěv

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici. Budete-li potřebovat naléhavě doručit nějaké věci či potraviny, prosíme, zanechte je na naší recepci zřetelně označené jménem klienta. O ukončení karantény vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

25. 09. 2018

Hmatová stezka

Počasí sice už rozhodně neláká na to, abychom chodili bosí, ale přesto bychom vás rádi upozornili na originální hmatovou stezku v měšickém parku.
06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.