05.02.2018 20:25

Chřipková epidemie - zákaz návštěv

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici. Budete-li potřebovat naléhavě doručit nějaké věci či potraviny, prosíme, zanechte je na naší recepci zřetelně označené jménem klienta. O ukončení karantény vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.