07.04.2013 13:29

Blíží se máj

I když počasí zatím moc jarně nevypadá, kvapem se blíží máj, nejen lásky čas. Příroda by měla rozkvétat a zámecký park v Měšicích lákat k procházkám. Nezapomeňte také, že druhou neděli v květnu, letos tedy 12.5., budou mít svátek všechny maminky. Pokud máte v naší nemocnici maminku, či babičku, určitě ji v ten den potěšíte nějakým drobným dárkem. Svátek matek se v Československu začal slavit v roce 1923, jeho propagátorkou byla Alice Masaryková, dcera prezidenta T.G.Masaryka. Po druhé světové válce ho v našich končinách "nahradily" oslavy MDŽ, tedy Mezinárodního dne žen, což je ale úplně jiný svátek, který má připomínat mezinárodní ženskou solidaritu.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.