12.05.2014 21:01

Blahopřejeme jubilantce!

V pátek 9. května se v naší nemocnici na oddělení C konala velká sláva. Naše klientka paní Antonie Jouzková se tento den dožila stých narozenin! U oslavy nemohli chybět zaměstnanci nemocnice, kteří ji předali krásnou kytici a velký dort. Paní Tonička měla ze všeho velkou radost, ochutnala chlebíčky a sladkosti a dokonce si připila šampaňským. Oslavenkyni přišel pogratulovat i starosta obce Měšice pan Lanc.

06. 01. 2020

Tříkrálový koncert

V sále zámku v Měšicích se ve čtvrtek 9. ledna 2020 od 18 hodin uskuteční Tříkrálový koncert.
15. 09. 2019

Jiskra z Nystedu

V pátek 6. září nám přišla do zámecké haly zahrát hudbení skupina Jiskra z Nystedu.