26.03.2018 21:48

Krásné Velikonoce

Všem našim klientům a jejich rodinám přejeme krásné Velikonoční svátky a pěkné jarní dny.

Krásné Velikonoce, více »

21.03.2018 11:47

Návštěvy obnoveny

Vzhledem k tomu, že chřipková epidemie nás pomalu opouští, můžeme od pondělí 26. března obnovit možnost návštěv pacientů v naší nemocnici.

Návštěvy obnoveny, více »

15.03.2018 21:26

Návštěva z Francie

Tento týden byly v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studentky zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.

Návštěva z Francie, více »

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici.

Chřipková epidemie - zákaz návštěv, více »

18.12.2017 21:57

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem.

Krásné Vánoce, více »

18.12.2017 21:50

Turnaj v kuželkách

Již tradiční turnaj v kuželkách, kterého se účastní vždy s radostí personál naší nemocnice, se tentokrát proměnil v krásný vánoční večírek.

Turnaj v kuželkách, více »

Páteční koncert se vydařil

Vánoční koncert Filipa Sychry na zámku v Měšicích se vydařil.

Páteční koncert se vydařil, více »

14.12.2017 03:03

Nenechte si ujít

Již tento pátek se od 15 hodin uskuteční na našem zámku koncert šansoniéra, herce, pedagoga a také moderátora rádia Classic Praha Filipa Sychry.

Nenechte si ujít, více »

06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim.

Krása podzimu, více »

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči.

Natáčela se u nás pohádka, více »

26. 03. 2018

Krásné Velikonoce