06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim.

Krása podzimu, více »

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči.

Natáčela se u nás pohádka, více »

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy.

Měšický park v babím létě, více »

08.06.2017 22:59

Vítejte u rybníka Kruh

Jen pár kroků od zámku, kde sídlí naše nemocnice, se nalézá rybník Kruh, jak vymalovaný od Josefa Lady.

Vítejte u rybníka Kruh, více »

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů.

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě, více »

18.04.2017 18:39

Slavnost svěcení kříže

O Velikonočních svátcích se v naší nemocniční kapli uskutečnila mimořádná událost - svěcení nového kříže, který pro nás vytvořil akademický sochař Václav Krčál.

Slavnost svěcení kříže, více »

Vzpomínáme na pana profesora

Právě dnes, 13. dubna, uplynul rok od úmrtí našeho dlouholetého primáře pana prof. MUDr. Oskara Andryska, DrSc.

Vzpomínáme na pana profesora, více »

07.04.2017 22:56

Oslava Velikonoc

Na Bílou sobotu 15. dubna povede od 10 hodin dopoledne v naší nemocniční kapli  farář Pavel Kuneš křesťanskou oslavu Velikonoc. Poslechneme si úryvek z pašijí z historie Ježíše Krista a velikonoční hudbu v podání ing. Vojtěcha Radolfa.

Oslava Velikonoc, více »

Ve středu 22.března k nám zavítá na exkurzi dvaadvacet studentů zdravotnické školy z bretaňské obce Pontivy se svým pedagogickým doprovodem.

Francouzští studenti u nás, více »

Petr Prachner a jeho stopy v Měšicích

Právě uplynulo 210 let od úmrtí význačného pozdně barokního sochaře a řezbáře Petra Prachnera, který v roce  1775 vytvořil oltář pro kapli zámku Měšice.

Petr Prachner a jeho stopy v Měšicích, více »

06. 11. 2017

Krása podzimu