08.06.2017 22:59

Vítejte u rybníka Kruh

Jen pár kroků od zámku, kde sídlí naše nemocnice, se nalézá rybník Kruh, jak vymalovaný od Josefa Lady.

Vítejte u rybníka Kruh, více »

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů.

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě, více »

18.04.2017 18:39

Slavnost svěcení kříže

O Velikonočních svátcích se v naší nemocniční kapli uskutečnila mimořádná událost - svěcení nového kříže, který pro nás vytvořil akademický sochař Václav Krčál.

Slavnost svěcení kříže, více »

Vzpomínáme na pana profesora

Právě dnes, 13. dubna, uplynul rok od úmrtí našeho dlouholetého primáře pana prof. MUDr. Oskara Andryska, DrSc.

Vzpomínáme na pana profesora, více »

07.04.2017 22:56

Oslava Velikonoc

Na Bílou sobotu 15. dubna povede od 10 hodin dopoledne v naší nemocniční kapli  farář Pavel Kuneš křesťanskou oslavu Velikonoc. Poslechneme si úryvek z pašijí z historie Ježíše Krista a velikonoční hudbu v podání ing. Vojtěcha Radolfa.

Oslava Velikonoc, více »

Ve středu 22.března k nám zavítá na exkurzi dvaadvacet studentů zdravotnické školy z bretaňské obce Pontivy se svým pedagogickým doprovodem.

Francouzští studenti u nás, více »

Petr Prachner a jeho stopy v Měšicích

Právě uplynulo 210 let od úmrtí význačného pozdně barokního sochaře a řezbáře Petra Prachnera, který v roce  1775 vytvořil oltář pro kapli zámku Měšice.

Petr Prachner a jeho stopy v Měšicích, více »

14.12.2016 21:51

Sváteční koncert a mše

V pátek 16.12. v 15 hodin se uskuteční vánoční koncert pro klienty nemocnice. Vedení nemocnice tímto děkuje paní Ludmile Žembery za jeho zorganizování. Náš dík je o to větší, že jde již o mnohaletou tradici, která přináší naším pacientům radost a povzbuzení.

Sváteční koncert a mše, více »

11.12.2016 23:18

Jan Hřebejk v našem parku

V podstatě jen na skok se u nás zastavil režisér Jan Hřebejk.

Jan Hřebejk v našem parku, více »

05.12.2016 21:46

Adventní čas

Adventní čas má u nás v nemocnici trochu jiný rytmus než v běžném životě, ale všichni se snažíme, aby i tady byl hezký.

Adventní čas , více »

08. 06. 2017