18.12.2017 21:57

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem.

Krásné Vánoce, více »

18.12.2017 21:50

Turnaj v kuželkách

Již tradiční turnaj v kuželkách, kterého se účastní vždy s radostí personál naší nemocnice, se tentokrát proměnil v krásný vánoční večírek.

Turnaj v kuželkách, více »

Páteční koncert se vydařil

Vánoční koncert Filipa Sychry na zámku v Měšicích se vydařil.

Páteční koncert se vydařil, více »

14.12.2017 03:03

Nenechte si ujít

Již tento pátek se od 15 hodin uskuteční na našem zámku koncert šansoniéra, herce, pedagoga a také moderátora rádia Classic Praha Filipa Sychry.

Nenechte si ujít, více »

06.11.2017 23:33

Krása podzimu

Náš měšický park zve k procházce. Nikdy v něm nenajdete tolik barev jako nyní na podzim.

Krása podzimu, více »

Natáčela se u nás pohádka

V našem zámeckém parku se v uplynulých dnech natáčela pohádka Nejkrásnější dar. Mimořádné na tomto projektu je to, že celá vzniká ve znakové řeči.

Natáčela se u nás pohádka, více »

Měšický park v babím létě

Měšický park je krásný v každou roční dobu. Jsme rádi, že právě u naší nemocnice je možnost tak příjemných procházek mezi vzrostlými stromy.

Měšický park v babím létě, více »

08.06.2017 22:59

Vítejte u rybníka Kruh

Jen pár kroků od zámku, kde sídlí naše nemocnice, se nalézá rybník Kruh, jak vymalovaný od Josefa Lady.

Vítejte u rybníka Kruh, více »

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě

Měšický zámek zažil už ledacos, ale život stále přináší nečekaná překvapení. A tak se nám tady v krásných květnových dnech objevila např. skupina mladých florbalistů.

Florbalisté na balkóně, svatba na zahradě, více »

18.04.2017 18:39

Slavnost svěcení kříže

O Velikonočních svátcích se v naší nemocniční kapli uskutečnila mimořádná událost - svěcení nového kříže, který pro nás vytvořil akademický sochař Václav Krčál.

Slavnost svěcení kříže, více »

18. 12. 2017

Krásné Vánoce