Lůžková rezerva pro zvláštní situace

Kromě nemocničních pokojů, které jsou standardně využívány, je v nemocnici k dispozici další lůžková kapacita. Celkem se jedná o 20 lůžek ve čtyřech pokojích, umístěných na oddělení „B“ a „C“.

Tyto volné nemocniční pokoje, respektive volná nemocniční lůžka, mohou být využita v případě mimořádné události, havárie, zvláštní tísně apod.

18. 04. 2019

Velikonoční setkání

Na Bílou sobotu 20. dubna v 10 hodin se uskuteční v naší kapli v 1. poschodí Velikonoční setkání, které povede náš nemocniční kaplan P. Pavel Kuneš.
07. 04. 2019

Francouzi opět u nás

V pondělí 1. a ve středu 3. dubna 2019 byli v našem zdravotnickém zařízení na exkurzi studenti zdravotnické školy IFSI Pontivy z Francie se svým pedagogickým doprovodem.