Lůžková rezerva pro zvláštní situace

Kromě nemocničních pokojů, které jsou standardně využívány, je v nemocnici k dispozici další lůžková kapacita. Celkem se jedná o 20 lůžek ve čtyřech pokojích, umístěných na oddělení „B“ a „C“.

Tyto volné nemocniční pokoje, respektive volná nemocniční lůžka, mohou být využita v případě mimořádné události, havárie, zvláštní tísně apod.

05. 02. 2018

Chřipková epidemie - zákaz návštěv

Vzhledem k probíhající výrazné chřipkové epidemii vás žádáme, abyste až do odvolání nenavštěvovali své příbuzné a známé v naší nemocnici.
18. 12. 2017

Krásné Vánoce

Srdečně vás zveme v sobotu 23. prosince v 10 hodin do naší zámecké kaple na vánoční setkání s páterem a nemocničním kaplanem Mgr. Pavlem Kunešem.