Lůžková rezerva pro zvláštní situace

Kromě nemocničních pokojů, které jsou standardně využívány, je v nemocnici k dispozici další lůžková kapacita. Celkem se jedná o 20 lůžek ve čtyřech pokojích, umístěných na oddělení „B“ a „C“.

Tyto volné nemocniční pokoje, respektive volná nemocniční lůžka, mohou být využita v případě mimořádné události, havárie, zvláštní tísně apod.

06. 08. 2018

Jiří Schmitzer live

Jiří Schmitzer je nejen výborný herec, ale také písničkář. Přijďte si ho poslechnout v úterý 7.8. v 19 hodin do Měšic na louku u Sokolovny.
26. 07. 2018

Sochy atlantů v novém

V měšickém parku se právě vylouply do nové krásy sochy atlantů díky akademickému sochaři a restaurátorovi Josefu Faltusovi.